2 Plener Podróżniczy

12.08.2013   Autor: Redakcja
---

16 sierpnia rozpocznie się 2 Plener Podróżniczy im. Kazimierza Nowaka w Boruszynie. Druga  edycja tej imprezy potrwa do 18 sierpnia.

Myślą przewodnią Pleneru Podróżniczego im. Kazimierza Nowaka jest podróż samotna. Takie inicjatywy są traktowane z pewnym dystansem. Jednak Ci, którzy biorą w nich udział uważają to, za świetny sposób na poznanie samego siebie. Do udziału w Plenerze zaproszono znanych polskich podróżników. Będą także dziennikarze, zadaniem których będzie wydobycie z podróżników różnych ciekawostek dotyczących ich wypraw.

Dziennikarze zostaną połączeni w pary z podróżnikami, a zgromadzona publiczność oceni, który duet wykazał się największą pomysłowością, który z reporterów najlepiej i w najciekawszy sposób ukazał historię podróżnika.

Plenerowy weekend przeznaczony będzie na warsztaty literacko-dziennikarskie oraz na uczestnictwo w grach z całego świata. Można będzie również wziąć udział w lekcjach języków obcych. Do udziału w zabawie organizatorzy zapraszają także osoby, które nie mają za wiele wspólnego z podróżami, a po prostu chcą poznać nowych ludzi i otworzyć się na nowe kultury i tradycje.

W tym roku udział w Plenerze wezmą m. in. Michał Sałaban i Jakub Ziębka, Piotr Strzeżysz i Paweł Stężycki, Wojtek Grela i Jagoda Koprowska, Anna Moszko i Natalia Mileszyk, Wojtek Gancarczek i Gocha Nieciecka oraz Kuba Gurdak, Jacek Marciniak, Gosia Szumska i inni.

fot.  Norbert Skrzyński, Plener Podróżniczy 2012

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group