Nowi członkowie Izby Gospodarczej

11.07.2013   Autor: Redakcja
---

Poszerza się skład pilskiego samorządu gospodarczego - Telewizja Asta i Asta Bud zostały członkami Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski.

Od 1 lipca bieżącego roku szeregi Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski zasiliły nowe firmy - Telewizja Asta i Asta-Bud. Obie mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i uznaniem w swoich branżach. - Obie firmy od dawna z nami współpracowały. Telewizja prezentuje stanowisko przedsiębiorców. Swoją wieloletnią działalnością udowodniła, że może być członkiem izby, więc nie było żadnych wątpliwości. Podobnie firma Asta Bud, która już kilkakrotnie prezentowała się na wystawie gospodarczej. Ma ona bardzo dobre oceny wśród kontrahentów i pracowników – mówi portalowi asta24.pl Grzegorz Marciniak, prezes Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski.

Członkostwo w Izbie to z jednej strony zaszczyt i ukoronowanie ciężkiej pracy, z drugiej zaś zobowiązanie, by nie spoczywać na laurach. A na co dzień, wymiana doświadczeń i praca na rzecz lokalnego środowiska. – Wejście kolejnych dwóch spółek z Grupy Asta, czyli TV Asta i Asta Bud jest elementem dalszej integracji ze środowiskiem lokalnego biznesu. Jesteśmy otwarci na dzielenie się naszą wiedzą i doświadczeniem z dosyć szerokiej branży. Liczymy, że będziemy mogli również skorzystać z wiedzy i doświadczenia innych lokalnych przedsiębiorców. Wierzymy w to, że ta współpraca przyniesie korzyści nie tylko lokalnemu biznesowi, ale także społeczeństwu - mówi Paweł Kądziela, członek zarządu ASTA GROUP.

Do Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski może wstąpić każdy przedsiębiorca, który złoży stosowny wniosek, jednak o jego przyjęciu w poczet członków decyduje rada izby.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group