Dołącz do Strefy Kibica ASTA-NET podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO2024!

10.06.2024   Autor: Artykuł sponsorowany
1014---524
Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych tego roku! Emocje, rywalizacja, niezapomniane chwile - to wszystko czeka na nas już za kilka dni. Z tej okazji ASTA-NET zaprasza wszystkich kibiców do wyjątkowej strefy kibica, która powstanie w zaprzyjaźnionym pubie u Wyspiarza na Pilskiej Wyspie. Przyjdź i przeżyj sportowe emocje na żywo razem z innymi fanami!

Zapraszamy do wspólnego kibicowania
Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i chcesz przeżyć Mistrzostwa Europy w wyjątkowej atmosferze, nie możesz przegapić naszej strefy kibica! Spółka ASTA-NET, we współpracy z Grzegorzem Graczykiem, właścicielem popularnego pubu, przygotowała specjalne miejsce, gdzie każdy kibic poczuje się jak na stadionie. Strefa kibica będzie znajdować się na Pilskiej Wyspie, w pubie Wyspiarz i zacznie swoje działanie wraz z pierwszym meczem tegorocznych mistrzostw.

Co na Ciebie czeka?
Wielki ekran: Wszystkie mecze będą transmitowane na dużym ekranie, co zapewni doskonałą widoczność i wrażenia z każdej minuty gry.
Świetna atmosfera: Dołącz do innych fanów piłki nożnej i wspólnie kibicujmy naszym drużynom. W grupie zawsze jest raźniej!
Szybki internet: Dzięki naszemu szybkiemu i niezawodnemu internetowi możesz śledzić wyniki na bieżąco, sprawdzać statystyki i dzielić się wrażeniami ze znajomymi w mediach społecznościowych.
Specjalne terminarze meczów: Na miejscu każdy kibic otrzyma specjalny terminarz meczów, który pozwoli zapisywać wyniki i w pełni cieszyć się każdym dniem Mistrzostw.
Dołącz do Nas!
Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zapraszamy wszystkich mieszkańców okolicy do wspólnego przeżywania Mistrzostw Europy EURO 2024 w naszej strefie kibica. Zarezerwujcie sobie czas, zabierzcie rodzinę oraz przyjaciół i dołączcie do nas.
Kiedy: 14.06-14.07 podczas wszystkich meczów mistrzostw
Gdzie: Pub Wyspiarz na Pilskiej Wyspie
Wstęp bezpłatny!
Do zobaczenia w strefie kibica! Razem stwórzmy niezapomnianą atmosferę i przeżyjmy te Mistrzostwa jak nigdy dotąd!

PS: Śledź nasze profile w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z dodatkowymi atrakcjami i konkursami przygotowanymi specjalnie dla naszych kibiców!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group