Krajowa Wystawa Miasto Ogród już w ten weekend

19.04.2024   Autor: Artur Maras
226---162
Kwiaty, sadzonki drzew i krzewów, ogrodnicze narzędzia czy ekologiczna żywność. Wszystko to będzie można kupić w weekend na pilskiej Wyspie. Po raz 10. odbędzie się tam Krajowa Wystawa Miasto Ogród.

– Bardzo duża oferta ogrodnicza. Przyjadą do nas wystawcy z sadzonkami, ale oczywiście będzie z nami także pan Witold Czuksanow, który będzie udzielał państwu porad, jak radzić sobie z problemami w ogrodnictwie, na co szczególnie zwrócić uwagę. Być może powie o nowych trendach. Będzie to wydarzenie nie tylko specjalistyczne, ale przede wszystkim rodzinne, bo zadbamy też o to, żeby działo się na scenie – zapowiada Beata Dudzińska, pełniąca funkcję prezydenta Piły.
Nie zabraknie koncertów, konkursów i pokazów florystycznych. Ponad 70 wystawców z całego kraju zaprezentuje najpiękniejsze rośliny, pokaże też w jaki sposób zadbać o ogrody i balkony. Najmłodsi będą mogli odwiedzić zagrodę z alpakami. Odwiedzający w weekend Wyspę zobaczą także wystawę zabytkowych ciągników. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę od 11 i potrwa do niedzieli. Wstęp wolny.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group