To już 25 lat. Szkoła Tańca "Iskra" świętowała jubileusz

18.12.2023   Autor: Redakcja
660---291
Uroczysta gala z okazji 25-lecia działalności Szkoły Tańca "Iskra" odbyła się w sobotę, 9 grudnia. Z okazji jubileuszu, na parkiecie zatańczyli wszyscy tancerze szkoły, od początkujących po zawodowców, od amatorów po mistrzów, od maluchów do seniorów.

25-lecie szkoły tańca nie było jedynym powodem do świętowania. W tym roku taki sam jubileusz obchodzą trenerzy i założyciele szkoły – Eliza Sabik i Artur Dąbrowski.

„Taniec – jeden wyraz, milion emocji pomnożony 25 razy daje zaledwie część tego, co przeżyliśmy przez ostatnie 25 lat” – napisali organizatorzy gali.

A kiedy już opadły emocje po występach podziękowali wszystkim, którzy przyszli, by wspólnie świętować. "Dziękujemy tancerzom małym i dużym za intensywny czas przygotowań oraz piękny, energetyczny i emocjonalny występ. Byliście świetni, choć wiemy, ile to stresu kosztuje".
Nie zabrakło podziękowań dla rodziców tańczących na parkiecie dzieci oraz instruktorów: Aleksandry Kucharskiej, Adrianny Rzemykowskiej i Pawła Subczyńskiego.

Gala z okazji 25-lecia działalności Szkoły Tańca "Iskra" odbyła się w hali widowiskowo-sportowej MOSiR-u, przy ul. Żeromskiego w Pile.

Zdjęcia: Marcin Kelich

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group