MŚ w piłce ręcznej kobiet - przewidywania bukmacherów

28.11.2023   Autor: Artykuł sponsorowany
---
W dniach 29 listopada - 17 grudnia w Skandynawii (Danii, Norwegii i Szwecji) odbędą się dwudzieste szóste Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet. Wezmą w nich udział reprezentacje 32 państw, w tym Polski, a mecz finałowy zostanie rozegrany w Herning w Danii.

Kto ma największe szanse sięgnąć po trofeum?

Przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w piłce ręcznej kobiet pojawiły się już pierwsze kursy i przewidywania bukmacherów. Spośród 32 państw biorących udział w rozgrywkach na faworytów typuje się między innymi dwa z państw gospodarzy - Norwegię i Danię, a także Francję i Holandię. Jednak turniej jest długi, a początkowi faworyci wcale nie muszą zachwycać formą przez cały czas jego trwania, dlatego warto uważnie śledzić kolejne mecze.

Polska niestety nie ma wielkich szans na duży sukces w tych mistrzostwach, jednak mimo to warto kibicować naszej reprezentacji. Mamy spore szanse na wyjście z grupy, do której oprócz naszych piłkarek trafiły:

  • Niemki
  • Iranki
  • Japonki.

Pierwszy mecz Polski rozegrają 30 listopada przeciwko Iranowi.

Szanse jakie dają bukmacherzy poszczególnym reprezentacjom można poznać po kursach na poszczególne mecze. Im wyższy kurs na wygraną danej drużyny, tym mniejsze jej szanse na zdobycie zwycięstwa, przynajmniej według bukmacherów. Zanim jednak zaczniesz obstawiać, sprawdź jakie oferują poszczególni bukmacherzy promocje na start dla nowych graczy. Dzięki temu możesz na przykład nie stracić wkładu własnego przy przegranym kuponie lub uzyskać jeszcze lepszy kurs.

Jeśli chcesz typować zwycięzców lub wyniki w nadchodzących MŚ w piłce ręcznej kobiet, warto wcześniej zapoznać się z poszczególnymi drużynami, poznać ich mocne i słabe strony, czy ocenić formę w bieżącym sezonie, dzięki czemu zwiększysz swoje szanse na poprawne typowanie. Z drugiej strony czasem obstawienie teoretycznie słabszej drużyny może przynieść o wiele większy zysk, dzięki wyższemu kursowi. Każdy gracz sam musi ocenić, co jest bardziej opłacalne.

Promocje i okazje

Przy coraz większej liczbie zakładów bukmacherskich dostępnych online oraz większej liczbie dyscyplin możliwych do obstawiania, bukmacherzy prześcigają się w sposobach przyciągnięcia graczy w swoje szeregi. Najczęściej przygotowują atrakcyjne promocje i możliwość skorzystania z kuponów zniżkowych. Na przykład w Betclic kod promocyjny pozwoli Ci obstawiać bez ryzyka straty swoich środków - czyli nawet jeśli zakład okaże się przegrany, odzyskasz swoje pieniądze. 

Z kolei wykorzystując kod promocyjny Superbet możesz otrzymać darmowy zakład, tzw. freebet, który możesz wykorzystać przy obstawianiu meczu w nadchodzących Mistrzostwach Świata. Pamiętaj też o kodach promocyjnych dostępnych na specjalistycznych stronach z kuponam.

Przeczytaj więcej o: sport, bukmacher, piłka ręczna,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group