Kino Helios w Pile świętuje 15. urodziny!

22.11.2023   Autor: Artykuł sponsorowany
---
W niedzielę, 26 listopada pilskie kino Helios w CH Atrium Kasztanowa obchodzić będzie swoje piętnaste urodziny. Z tej okazji na widzów czeka bogaty repertuar oraz moc, nie tylko filmowych, atrakcji. Ponadto w tym wyjątkowym dniu obowiązywać będzie jubileuszowa cena biletów – już od 21,90 złotych!
 
Obfitujący w nowości repertuar zaplanowany na 26 listopada sprawi, że będzie można wprost przebierać w różnorodnych gatunkach! Gorącą premierą będzie dzieło Ridleya Scotta, „Napoleon”. Film przybliży drogę cesarza na szczyt, a na ekranie nie zabraknie widowiskowych scen batalistycznych. Inna premiera to zaskakujący horror, „Noc dziękczynienia”. Rodziny z pewnością zainteresuje animacja Disneya, „
Życzenie”, a miłośnikom niebanalnego kina akcji Helios poleca film „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”. Na kinomanów, którzy myślami są już w klimacie Bożego Narodzenia, będzie czekać polska nowość – ciepła komedia romantyczna „Uwierz w Mikołaja”.
 
Tego dnia świętowanie odbywać się będzie również poza salami kinowymi. Widzowie będą mieli okazję zakręcić urodzinowym kołem fortuny z cennymi nagrodami, a dla najmłodszych będą przygotowane rozmaite animacje, takie jak malowanie twarzy. W holu kina zagości Pan Popcorn, czyli maskotka dbająca o pozytywną atmosferę. To jednak nie wszystko, gdyż kino Helios przygotowało również konkurs, w którym główną nagrodą będzie hulajnoga elektryczna!
 
Informacje o urodzinowym repertuarze oraz szczegóły dotyczące zaplanowanych atrakcji dostępne są na stronie www.helios.pl. Piętnaste urodziny to fantastyczna okazja do wspólnego świętowania – do zobaczenia w kinie Helios w CH Atrium Kasztanowa w niedzielę, 26 listopada!
Przeczytaj więcej o: kino Helios, urodziny kina,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group