Pozostałości po remoncie blokują parking

10.11.2023   Autor: Czytelnik asta24.pl
287---191
Na osiedlu Górnym przy ul. Mickiewicza od kilku tygodni trwała wymiana płyt chodnikowych na nowa kostkę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, jednak remont się skończył, a materiały budowlane zostały i blokują parking - skarży się nasza czytelniczka. 


Jesienią budowlańcy przystąpili do wymiany chodników wzdłuż bloków przy ul. Mickiewicza. Część potrzebnych materiałów, w tym piasek, krawężniki oraz kostkę robotnicy przechowywali na pobliskim parkingu od strony ul. Reja. Blokowali tym samym kilka miejsc parkingowych zarówno dla mieszkańców osiedla jak i rodziców przywożących i odwożących swoje pociechy z pobliskiego przedszkola. Kierowcy i mieszkańcy nie protestowali, no bo podczas remontu gdzieś materiały trzeba przechowywać.
Jednak budowlańcy chodniki wymienili. - Oto co pozostawili po sobie pracownicy. Piach na parkingu. Nie to, że parking jest mały, to jeszcze miejsca są zajęte przez "piach". Pomijam fakt, że cały teren "zielony" koło bloków został zdewastowany przez koparki. Czy takiej firmy naprawdę nikt nie kontroluje ? Brak słów - skarży się czytelniczka. 

fot. czytelniczka asta24.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group