Indywidualne Mistrzostwa 2. Ligi Żużlowej już jutro w Pile

13.10.2023   Autor: Jakub Sierakowski
174---118
Zbliża się koniec sezonu żużlowego przy Bydgoskiej. Ale za to jaki koniec! Już jutro na ASTA Arenie odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Drugiej Ligi.

– Liczymy na to, że będzie dużo walki i ciekawych biegów. Liczymy na to, że pogoda nie spłata nam figla i będzie tak, jak pokazują teraz prognozy, czyli słonce i ok. 19 stopni. A to daje nam szansę na zgromadzenie dużej liczby kibiców, co byłoby bardzo fajne dla nas wszystkich. Bo fajnie pożegnać się z sezonem 2023 w Pile przy pełnych trybunach. A myślę, że zawodnicy, którzy są na liście startowej zagwarantują mnóstwo emocji. Będziemy mogli wszyscy razem pożegnać Adriana Cyfera, który przechodzi do Unii Tarnów – mówi Dariusz Słowinski, wiceprezes Polonii Pila.
Oprócz Adriana Cyfera, kibice będą mogli zobaczyć na torze także dwóch innych zawodników Polonii, czyli Jonasa Knudsena i Artura Mroczkę. Poza tym będą m.in. żużlowcy Stali Rzeszów, która wygrała ligę, czyli Peter Kildemand, Marcin Nowak i Rafał Karczmarz. Zawody rozpoczną się o 14:30 w sobotę, ale Polonia zaprasza kibiców na stadion wcześniej. O 13:10 zaplanowano sesję autografową z Cyferem, Nowakiem, Knudsenem, a także Oskarem Polisem i Ryanem Douglasem. Transmisję z zawodów przeprowadzi TV ASTA. Początek o godz. 14.10.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group