W Pile będzie gorąco od żużlowych emocji. Relacja na portalu

16.07.2023   Autor: Redakcja
745---559
Po emocjach związanych z sobotnim Grand Prix Szwecji niedziela, szczególnie w Pile powinna być pasjonująca. Na owalu przy Bydgoskiej odbędzie się 2. Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Przeprowadzimy tekstową relację na żywo z tego wydarzenia. 

Po dobrym, emocjonującym turnieju w czerwcu w Rzeszowie na podobne widowisko liczą kibice w Pile. Miasto nad Gwdą rzadko ma okazję być gospodarzem zawodów takiej rangi i z taką doborową stawką. Ostatni finał IMP przy Bydgoskiej kibice oglądali... 23 lata temu. Teraz ponownie wystąpi śmietanka krajowego speedwaya, na czele z obrońcą tytułu oraz triumfatorem pierwszego finału - Bartoszem Zmarzlikiem.

Na pilskim owalu pojadą też rzecz jasna reprezentanci Polski w cyklu Grand Prix, czyli wspaniale spisujący się wczoraj podczas Grand Prix Szwecji Patryk Dudek oraz Maciej Janowski, a także kilku innych kandydatów do jazdy w zbliżającym się coraz większymi krokami finale Drużynowego Pucharu Świata. Kogo spośród żużlowców ścigających się w Pile wybierze trener kadry Rafał Dobrucki? Dodatkowym smaczkiem dla pilskich kibiców będzie start byłej gwiazdy Polonii Jarosława Hampela.
Początek zawodów o godz. 15.30. Na portalu asta24.pl przeprowadzimy relację live z tego wydarzenia

fot. archiwum/ mecz Polonii z Kolejarzem Rawicz

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group