Enea Polonia Piła - Kolejarz Rawicz - rozstrzygnięcie konkursu

19.05.2023   Autor: Redakcja
761---164
W najbliższą niedzielę żużlowcy z Enea Polonii Piła ponownie zagrają mecz na stadionie przy ul. Bydgoskiej w Pile. Tym razem przeciwnikiem będzie zespół z Rawicza. Mecz Enea Polonia Piła - Metalica Recykling Kolejarz Rawicz odbędzie się w niedzielę o godz. 15:00. W tym artykule przedstawiamy wyniki konkursu na to wydarzenie.

Do rozdania mieliśmy pięć podwójnych biletów na mecz. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczyło wysłać do nas wiadomość mailową z odpowiedzią na pytanie: " Z jakim klubem Enea Polonia Piła zremisowała w tym sezonie?". Prawidłowa odpowiedź do Start Gniezno. Drużyna z Piły zagrała ze Startem ostatni mecz, który zakończył się wynikiem 45:45.

Spośród wielu prawidłowych odpowiedzi wylosowaliśmy pięć, których autorów nagrodziliśmy biletami.

LISTA ZWYCIĘZCÓW:
1. Marcin Gozdal
2. Andrzej Wilkosz
3. Michał Bednarski
4. Anna Muszczek
5. Marek Jurczuk
Gratulujemy!

W piątej kolejce ligowej 2 LŻ zawodnicy Enea Polonii Piła kolejny raz zmierzą się z ekipą z Wielkopolski. Tym razem na Bydgoską przyjedzie zespół Metaliki Recycling Kolejarza Rawicz. Po emocjonującym i trzymającym w napięciu do ostatniego wyścigu meczu remisowym ze Startem Gniezno pilscy kibice liczą na kolejne emocje, a drużyna z pewnością na pierwszą wygraną w sezonie. Kolejarze z Rawicza w tym sezonie udowodnili już, że są trudnym przeciwnikiem. W czterech rozegranych meczach tylko raz zjeżdżali z toru pokonani. Na pilskim owalu szykuje się więc kolejny zacięty pojedynek. - czytamy na wydarzeniu na Facebooku

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group