Gala liderów. Wałcz nagrodził zasłużonych dla miasta

07.03.2023   Autor: Kamil Kończewski
888---122
Wałcz nagrodził swoich liderów. Podczas uroczystego spotkania burmistrz Maciej Żebrowski uhonorował ludzi, firmy oraz stowarzyszenia, które w szczególny sposób zasłużyły się dla miasta w 2022 roku. 

Doceniono m.in. firmy w kategorii “Gwiazdy na dobry start”, które już na początku swojej działalności osiągnęły sukces i pomimo krótkiej obecności na rynku mają mocną pozycję.   

- Mamy szansę nagrodzić zarówno Koronami najbardziej rozwijający się potencjał w naszym mieście. Tych którzy wchodzą na rynek przedsiębiorców i tymi liderami już po krótkim działaniu się stali. Zarówno w aspekcie gospodarczym i jak i aspekcie społecznym. Oczywiście nagradzamy Wałeckimi Aniołami za dobre serce - mówi Maciej Żebrowski, burmistrz Wałcza. 

“Złote korony” otrzymały: Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej oraz Fundacja “Nauka dla środowiska”. Fundacja na co dzień zajmuje się ekonomią społeczną.  
- To chyba największe możliwe wyróżnienie jakie może być dla organizacji pozarządowej, bo na co dzień nie mamy czasu zastanawiać się nad tym co robimy, po prostu robimy i to jest wyróżnienie dla wszystkich którzy z nami współpracują - przekonuje Piotr Jaśkiewicz, prezes Fundacji Nauka dla Środowiska. 
 
Podczas gali uhonorowano także “Wałeckich  Liderów”. W dziedzinie kultury laur otrzymał Maciej Łukaszewicz, dyrektor Wałeckiego Centrum Kultury. W dziedzinie sportu doceniony został Konrad Gaworek z Rakietowego Klubu Sportowego “Badminton ZWA”. Natomiast w kategorii edukacja burmistrz uhonorował dwie panie Moniki:  Muszyńską-Kujas oraz Biesiadę za wkład w rozwój najmłodszych mieszkańców Wałcza.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group