Kradli perfumy, kosmetyki i biżuterię

09.12.2022   Autor: Redakcja
582---256
Perfumy, kosmetyki i biżuteria o wartości ponad tysiąca złotych ukradła para złodziei. 25-latkę i jej 29-letniego wspólnika zatrzymał pracownik ochrony w złotowskiej drogerii. Złodzieje zostali przekazani w ręce policji. 

Do kradzieży doszło w jednej z sieciowych drogerii w Złotowie. Pracownicy sklepu zwrócili uwagę na kobietę i mężczyznę, którzy oglądali perfumy. Gdy podchodził do nich pracownik obsługi, para odchodziła i przyglądali się innym artykułom. Pracownicy przyjrzeli się kamerom monitoringu. 

- Zobaczyli, że kobieta chowa perfum z półki do wewnętrznej kieszeni kurtki. Osoby zostały zatrzymane przez pracownika ochrony, gdy para chciała wyjść ze sklepu. Wezwany na miejsce patrol policji, szczegółowo sprawdził zawartości kurtki, odzieży i bagażu kradnącej pary. Funkcjonariusze potwierdzili, że w 25-letnia kobieta w odzieży miała schowane perfumy, kosmetyki, biżuterię o łącznej wartości blisko 1100zł, za które nie zapłaciła - relacjonuje mł.asp. Damian Pachuc, rzecznik prasowy złotowskiej policji. 
Mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego, zostali zatrzymani i noc spędzili w Policyjnym Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych.

- 29-latek wybierał z półek rzeczy które chcieli ukraść. Wskazywał je kobiecie, która następnie zabierała z półki i chowała w odzieży. Para złodziei, dla niepoznaki w koszyku miała drobne przedmioty, za które płaciła przy kasie - dodaje policjant. 

Zatrzymani przyznali się do kradzieży artykułów kosmetycznych i drogeryjnych. Grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

fot. KPP Złotów 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group