Patriotyczny rap w Złotowie - VIDEO

15.11.2022   Autor: Kamil Kończewski
---68
Patriotyczną piosenkę nagrali młodzi ludzie z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Złotowie. Utwór powstał w ramach projektu muzycznego “Patriotycznie-artystycznie”. Efekt pracy młodych muzyków można też obejrzeć, bo do piosenki powstał teledysk.  
 
- Piosenka nosi tytuł “Pokolenie młodych” i jest w całości stworzona przez grupę osób, które brały udział w projekcie. Była to naprawdę niesamowita praca. Obserwowanie tej młodzieży, która tak bardzo się zjednoczyła przy tworzeniu tego utworu, tak bardzo wysilała się przy tym, aby utwór powstał, naprawdę było to niesamowite przeżycie dla mnie. Tym bardziej że utwór jest po prostu bardzo wpadający w ucho. Gdy się go przesłucha chociaż raz to chce się go słuchać więcej - mówi Weronika Chałubek, instruktor Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Złotowie. 

 
W pracy nad utworem uczestniczyło 10 wokalistów z Złotowa. Tekst piosenki napisali wspólnie uczestnicy projektu. Natomiast muzykę skomponował Stanisław Ogorzałek. W nagraniu wystąpił gość specjalny, Natalia Smaś, uczestniczka “The Voice Kids” i finalistka programu „Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2022”. Projekt “Patriotycznie-artystycznie” został sfinansowany przez samorząd województwa Wielkopolskiego. 
 

 
 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group