Pijany na rondzie. Jazdę zakończył na żywopłocie - VIDEO

29.09.2022   Autor: Redakcja
300---215
Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca, który wpadł w poślizg na rondzie w centrum Złotowa. Staranował znaki drogowe. Swoją podróż zakończył na żywopłocie. 

Kierowca był wyraźnie pobudzony. Policjanci sprawdzili stan jego trzeźwości.

- Okazało się że w jego organizmie było ponad 1,5 promila alkoholu. W trakcie dalszej kontroli okazało się również, że posiadał przy sobie środki psychotropowe. Został zatrzymany, a następnie doprowadzony do szpitala gdzie przeprowadzono z nim badania na zawartość środków zabronionych. Pojazd którym się poruszał został odholowany na policyjny parking, a nietrzeźwy kierowca, noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Kolejnego dnia usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego na drodze publicznej pod wpływem alkoholu lub środka odurzającego, posiadanie substancji psychoaktywnych oraz stworzenia zagrożenia w ruchu drogowym - relacjonuje mł.asp. Damian Pachuc, rzecznik prasowy złotowskiej policji. 
 

26-letni mieszkaniec gm. Zakrzewo przyznał się do posiadania i zażywania narkotyków, do picia alkoholu i jazdy w stanie nietrzeźwym. Nie był w stanie wytłumaczyć swojego zachowania. Stracił uprawnienia do kierowania. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

fot. KPP Złotów 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group