Komunikacja zastępcza na trasie Piła - Szczecinek

05.09.2022   Autor: Redakcja
---300
Komunikacja zastępcza na trasie kolejowej z Piły do Ustki. PKP Intercity autobusy podstawia na odcinku Piła - Szczecinek, a Polregio na odcinku Jastrowie Okonek. Utrudnienia potrwają od dziś do 23 września.  
 
- Prowadzony jest remont dwóch wiaduktów kolejowych, jeden to jest wiadukt w Jastrowiu nad drogą krajową nr 22, a drugi to jest w okolicach Jastrowia, nad drogą gminną oba te wiadukty zyskają nową nawierzchnię kolejową, dla właściwego utrzymania będzie też wymieniona izolacja a skorodowane i uszkodzone elementy konstrukcji zostaną wymienione na nowe - mówi Bartosz Pietrzykowski, zespół prasowy PKP PLK. 
 
Dzięki tym remontom poprawi się komfort podróży pasażerów oraz bezpieczeństwo kierowców poruszających się na tych dwóch trasach.  
Na czas remontu, czyli do 23 września odcinek w rejonie Jastrowia leżący na linii kolejowa Piła - Ustka zostanie wyłączony z ruchu. PKP Intercity wprowadza z Piły do Szczecinka komunikację zastępczą, a Polregio pociągi zastąpi autobusami na odcinku Jastrowie Okonek.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group