Dołącz do załogi Altvatera

31.08.2022   Autor: Artykuł sponsorowany
1071---442
Praca na miejscu, stabilne zatrudnienie, atrakcyjny i zrozumiały system wynagradzania, podwyżki, bogaty pakiet socjalny i liczne benefity - to tylko kilka z bardzo wielu zalet pracy na stanowisku kierowcy w Altvater Piła.

Pracę w Altvaterze cechuje przyjazna atmosfera, zgrany zespół oraz dbałość o wzajemny szacunek. Inwestujemy w nowoczesne narzędzia pracy, systematycznie wymieniamy pojazdy na nowe oraz podejmujemy działania mające na celu poprawę warunków otoczenia. Dajemy pracę stabilną, gwarantującą bezpieczeństwo finansowe niezależnie od sytuacji politycznej w kraju i na świecie. Zapewniamy profesjonalnie zorganizowany proces wdrożenia pracowników, rozwój zawodowy i udział w szkoleniach. Pakiet socjalny jest dostosowany do rzeczywistych potrzeb członków zespołu, którzy do dyspozycji mają m.in.:
- opiekę medyczną,
- fundusz socjalny,
- karty sportowe,
- dopłaty do wyjazdów,
- imprezy integracyjne.
A co o zaletach pracy w Altvaterze mówią sami kierowcy?


Krzysztof Steinke (33 lata w Altvaterze)
Chciałem spędzać czas z rodziną, a w przypadku transportu międzynarodowego to by było niemożliwe. Dzięki temu jestem obecny podczas najważniejszych momentów życia mojej rodziny.
 
Artur Kandora (3 lata w Altvaterze)
Nie bałem się o utratę pracy i stabilizację finansową ani w czasie pandemii, ani po wybuchu wojny. To branża odporna na tego rodzaju zawirowania.
 
Patryk Hulisz (5 lat w Altvaterze)
Praca zapewnia rozwój zawodowy. Systematycznie bierzemy udział w szkoleniach, między innymi z ecodrivingu. To też społeczna misja dająca dużą satysfakcję. Zajmujemy się przecież ochroną środowiska.
Paweł Kuszpiński (6 lat w Altvaterze)
Dużym plusem pracy w Altvaterze jest bogaty pakiet benefitów: dopłaty do wyjazdów, fundusz socjalny, opieka medyczna i karty sportowe. Cenię też sobie dobrą, przyjazną atmosferę. Czuję, że razem tworzymy zespół.
 
Krzysztof Chodaniecki (12 lat w Altvaterze)
Altvater stale inwestuje we flotę. Pojazdy są systematycznie wymieniane na nowe, firma nie oszczędza na wyposażeniu i komforcie pracy. Długoletni kierowcy mogą liczyć na specjalne warunki. Chciałem jeździć Scanią i firma to marzenie spełniła.
 
Beata Gąsiorowska (3 lata w Altvaterze)
Kobieta za kółkiem nikogo tu nie dziwi, bo firmę tworzą kobiety, które wykonują zawody błędnie postrzegane jako typowo męskie. Są logistykami, dyspozytorkami, kierowcami oraz w dużej części menadżerami. Czekamy na Was!

Więcej na www.eneris.pl zakładka kariera oraz pod numerem telefonu 660 733 576.
Przeczytaj więcej o: Altvater,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group