Sprawcy okrutnego pobicia w Pile prawomocnie skazani

21.06.2022   Autor: Artur Maras
---

Wracamy do głośnej sprawy pobicia sprzed ponad 2 lat. Wtedy to kilka osób wywlekło z domu, wywiozło za miasto, skopało i oszpeciło młodą pilankę. Sąd Apelacyjny w Poznaniu utrzymał w mocy wyrok sądu okręgowego. Tym samym oprawców czeka wieloletnie więzienie.  

- Sąd Apelacyjny w Poznaniu utrzymał w mocy wyrok Sadu Okręgowego. Sąd I instancji skazał troje oskarżonych na kary wieloletniego pozbawienia wolności. W odniesieniu do pierwszego oskarżonego była to kara 8,5 roku, w odniesieniu do drugiego 6 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności, a w odniesieniu do oskarżonej 7 lat pozbawienia wolności. Apelacje oskarżonych nie zostały tym samym uwzględnione -  powiedziała rzecznik prasowy Sądu Apelacyjnego w Poznaniu sędzia Elżbieta Fijałkowska
 

Dwaj mężczyźni 26-letni Kacper S. oraz 31-letni Rafał M. oraz kobieta 34-letnia Małgorzata S. usłyszeli wcześniej zarzuty pobicia, a także pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem. Dwoje z nich odpowiadało także za posiadanie przy sobie narkotyków.  
 

O powodach pobicia policja nie informuje, nieoficjalnie mówi się, że chodziło o rywalizację o mężczyznę między skazaną kobietą a pokrzywdzoną. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group