Ktoś porywa dzieci z wałeckich placów zabaw? Policja uspokaja

16.06.2022   Autor: Jakub Sierakowski
---

Podejrzany o zaczepianie dzieci w Wałczu? Wśród mieszkańców zaczęły krążyć pogłoski, że mężczyzna ma nie tylko zaczepiać dzieci ale wręcz je porywać z placów zabaw. Sprawę zbadała wałecka policja. 


Temat wypłynął w mediach społecznościowych. Mieszkańcy Wałcza ostrzegali się nawzajem informując o mężczyźnie, który zachowuje się w podejrzany sposób w pobliżu placu zabaw.  

W internecie pojawił się film z wizerunkiem tego mężczyzny, a wśród komentarzy nie brakowało inwektyw. Nagranie zostało już usunięte, a sprawą zajęła się wałecka policja.  

- Przesłuchaliśmy wszystkie te mamy, które tego dnia przebywały na placu zabaw ze swoimi pociechami. Żadna z tych kobiet nie potwierdziła informacji, jakoby ten mężczyzna miał niewłaściwie zachowywać się w stosunku do dzieci, być agresywnym, stosować przemoc i groźby- mówi asp. Beata Budzyń - rzecznik prasowy wałeckiej policji.

Policjanci dotarli także do dwóch nagrań pokazujących mężczyznę - na jednym z nich rzeczywiście znajduje się on na placu zabaw, jednak nie zachowuje się w niedozwolony prawem sposób. Według nieoficjalnych informacji ma problemy psychiczne. Wałecka policja potwierdziła, że trafił pod opiekę lekarzy i jest teraz w szpitalu. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group