Już wkrótce Festiwal "Zdobywcy Fryderyków". Mamy bilety!

15.06.2022   Autor: Redakcja
889---298
Jak już informowaliśmy 2-3 lipca w Szczecinku rusza nowy festiwal! "Zdobywcy Fryderyków" rozpoczną sezon wakacyjny. Na scenie zobaczymy m.in. Kasię Nosowską, Agnieszkę Chylińską, Mrozu, Ralpha Kaminskiego czy Vito Bambino. W przyszłym tygodnie będziemy mieli dla Was do rozdania bilety na pojedyncze dni oraz dwudniowe karnety. 

Festiwal Zdobywcy Fryderyków to całkiem nowa i jedyna tego typu impreza muzyczna w Polsce. Pojawią się na nim wyjątkowi artyści, wielokrotnie nagradzani i doceniani. -Ideą festiwalu jest prezentacja w jednym miejscu artystów uhonorowanych przez rynek muzyczny statuetkami Fryderyka, ale również takich, którzy mają ogromny potencjał twórczy, wyznaczają nowe trendy, zdobywają wielomilionową publiczność w internecie - mówi Marcin Bachara, organizator wydarzenia. 

Festiwal wystartuje w Szczecinku, na styku trzech województw: wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego. Impreza odbędzie się na Placu Koncertowym przy ul. Kołobrzeskiej., który może pomieścić 20.000 widzów. Malownicza sceneria miasta z trzema jeziorami, zabytkami takimi jak: Ogród Różany czy Zamek Książąt Pomorskich, doda smaku temu wydarzeniu. 
Impreza odbędzie się w weekend 2-3 lipca. 12 godzin muzyki i 9 wyjątkowych gwiazd. W sobotę 2 lipca wystąpią: Tymek, Kasia Nosowska, Mrozu i Smolasty. W niedziele na scenie pojawią się Agnieszka Chylińska, Vito Bambino, Malik Montana i Mery Spolsky

Od przyszłego tygodnia na portalu asta 24.pl oraz na naszym profilu facebookowym znajdziecie konkursy dotyczące gwiazd festiwalu. Będzie można wygrać bilety na pojedyncze dni festiwalowe oraz dwudniowe karnety. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group