Konkurs “Policjant, który mi pomógł” 

20.04.2022   Autor: Redakcja
837---228
Ruszyła 15. edycja konkursu “Policjant, który mi pomógł”, który ma na celu wyłonienie policjantów, którzy osobiście angażują się w pomoc osobom pokrzywdzonym. Konkurs dotyczy policjantów z całej Polski, a zgłoszenie kandydatów trwać będzie do 31 maja.  
 
Biuro Prewencji Komedy Głównej Policji zorganizowało konkurs, który ma na celu promowanie postaw i umiejętności policjantów. Zgłaszani kandydaci powinni szczególnie wyróżniać się profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom pokrzywdzonym. W tym także osobom dotkniętym przemocą w rodzinie i poszkodowanym w wyniku nieszczęśliwych wypadków.  
Jest to także forma publicznej oceny działań podejmowanych przez polską Policję.

Zgłoszenie policjanta do konkursu może dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie: www.policja.pl 
Formularze zgłoszeniowe należy nadsyłać do 31 maja 2022 r. na adres e-mail: policjantktorymipomogl@policja.gov.pl 

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez Komisję, w skład której wchodzi przedstawiciel Biura Prewencji KGP oraz laureaci 3 ostatnich edycji konkursu “Policjant, który mi pomógł”. W szczególności brane będzie pod uwagę zaangażowanie kandydatów w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa obywateli, doświadczenie i zaangażowanie w pomoc obywatelom.  

W 13. edycji konkursu jednym z laureatów konkursu został dzielnicowy z Komedy Powiatowej Policji w Pile - mł. asp. Włodzimierz Starynowicz.  

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group