Joker Piła w półfinale Mistrzostw Polski Juniorów!

22.02.2022   Autor: Redakcja
141---157
Juniorzy UKS SMS Joker Piła wygrali ćwierćfinałowy turniej Mistrzostw Polski w siatkówce i meldują się w półfinale.
W rozgrywanym w miniony weekend w Powiatowej Hali Sportowej przy ul. W. Pola w Pile ćwierćfinale gospodarze, w rozgrywkach grupowych, pokonali KaEmKa Starogard Gdański oraz Volley Gubin po 3:0. Dzięki temu awansowali do strefy półfinałowej turniej z pierwszego miejsca w grupie. W walce o finał siatkarze znad Gwdy rozprawili się AZS Nysa, również 3:0. W niedzielnym finale, również w takim samym stosunku, pokonali Spartakus Jawor.

Pilanie dzięki zwycięstwu w turnieju ćwierćfinałowym mają szanse na organizacje turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski, który odbędzie się w dniach 4-6 marca. Wszystko okaże się w trakcie losowania.