Poczta Polska sprzedaje swoje nieruchomości 

28.01.2022   Autor: News4Media
781---96
Marzysz o własnym domu nad jeziorem albo w górach? To dobrze się składa, bo Poczta Polska stale poszukuje nowych lokalizacji dla swoich placówek. A te punkty, z których już nie korzysta, wystawia teraz na sprzedaż.

Niektóre z nich początkowo nie przyciągają uwagi, bo wymagają remontu. Często solidnego. Jednak część nieruchomości oferowanych przez tę państwową spółkę może kusić ceną lub lokalizacją. W zależności od wybranej nieruchomości - jej przeznaczeniem jest albo dalsze użytkowanie jako lokalu usługowego, albo dostosowanie do własnych potrzeb i przekształcenie np. w domek letniskowy lub mieszkanie. Inne lokale są już gotowe do użytku i czekają tylko na nowego właściciela, który da im nowe życie.

Na TEJ stronie internetowej możemy dowolnie ustawić interesujące nas parametry:
- typ nieruchomości (lokal mieszkalny, usługowy, nieruchomości niezabudowane itp.),
- województwo,
- powiat,
- miejscowość,
- powierzchnia użytkowa,
- powierzchnia gruntu.
Na przykład w powiecie pilskim poczta sprzedaje 38-metrowe lokum w Starej Łubiance. Nie brakuje jednak ofert z malowniczych okolic Warmii i Mazur. Przykładem jednej z 10 takich ofert może być dom w miejscowości Ukta, przeznaczony pod mieszkanie lub działalność mieszkaniowo-usługową. Nieruchomość położona jest zaledwie 40 km od jeziora Śniardwy. W tej samej miejscowości wkrótce dostępna będzie do kupienia działka o powierzchni 0,3090 ha. Równie atrakcyjną ofertę stanowić będzie dom o powierzchni użytkowej 73,72 mkw. położony w malowniczej miejscowości Stare Juchy, w bliskim sąsiedztwie jezior Rekąty i Jędzelewo.

Jak zapewnia spółka, serwis obsługiwany jest przez grupę doświadczonych profesjonalistów z zakresu pośrednictwa, zarządzania i wyceny nieruchomości, a także prawników i ekonomistów.

fot. Poczta Polska - mieszkanie w Starej Łubiance 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group