Skorzystaj z konsultacji z dietetykiem!

29.12.2021   Autor: Reklama
---385

W trakcie spotkania dietetyk przeprowadza analizę składu ciała, wykonuje badanie poziomu tkanki tłuszczowej oraz podaje wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowiada, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Czym wyróżnia się gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie w Pile?

 Jest to jeden z niewielu gabinetów, który oferuje Pacjentowi zarówno kurację opartą tylko na diecie jak i kurację opartą na połączeniu diety i suplementacji. Co to tak naprawdę oznacza? Dietetyk dzięki możliwości ułożenia planu dietetycznego bez obowiązkowej suplementacji, jest w stanie pomóc praktycznie każdemu Pacjentowi - seniorom, kobietom w ciąży, matkom karmiącym, alergikom, czy też osobom, które cierpią na różne choroby i dolegliwości.

Nie odkładaj decyzji o rozpoczęciu kuracji odchudzającej do Nowego Roku lub do kolejnego poniedziałku. Otyłość może dotknąć każdego, bez względu na wiek, płeć, miejsce zamieszkania czy status społeczny. Podjęcie decyzji o odchudzaniu, to danie sobie szansy na poprawę nie tylko wyglądu, ale zdrowia i samopoczucia. Teraz można zrobić to we współpracy z profesjonalnym dietetykiem.


 

Efekty kuracji? Oceńcie sami. Polskie Centra Dietetyczne mają na swoim koncie kilkadziesiąt tysięcy metamorfoz Pacjentów,
wybrane znajdziesz na stronie internetowej
https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/

 
Już dziś możesz zapisać się na pierwszą bezpłatną konsultację w Pile:

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

PROJEKT ZDROWIE PIŁA

ul. Kusocińskiego 26/4L

tel. 605 308 500

e mail: pila@projektzdrowie.info

www.facebook.com/ProjektZdrowiePila

https://pila.projektzdrowie.info/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group