Jednego dnia w stanie nietrzeźwości, drugiego pod wpływem amfetaminy

25.08.2021   Autor: Redakcja
---
Policjanci w ciągu 2 dni zatrzymali do kontroli drogowej tego samego 21-latka. Mieszkaniec powiatu złotowskiego, jednego dnia kierował w stanie nietrzeźwości, a kolejnego pod wpływem amfetaminy. 
 

-Policjanci z Komisariatu Policji w Jastrowiu zatrzymali do kontroli drogowej 21-letniego kierowcę, który jechał oplem w okolicach miejscowości Samborsko. Uwagę mundurowych zwrócił styl jazdy młodego kierowcy, którego zatrzymano do kontroli i poddano badaniu stan jego trzeźwości. Przypuszczenie mundurowych, iż kierowca jest nietrzeźwy potwierdziło się. Przeprowadzone badanie wykazało, że prowadził pojazd mając blisko promil alkoholu w organizmie - czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Złotowie. 
 

Tego samego mężczyznę już na drugi dzień ponownie zatrzymała jastrowska policja. Tym razem badanie stanu trzeźwości wykazało, że jest trzeźwy, jednak mimika twarzy, zachowanie oraz sposób wypowiedzi wzbudziło u policjantów podejrzenie, że może być pod wpływem środków odurzających. Okazało się, że kierował znajdując się pod wpływem amfetaminy.


źródło i fot. KPP Złotów

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group