Znaleziono ciało w stanie rozkładu w jednym z pilskich bloków - AKTUALIZACJA

30.06.2021   Autor: Redakcja
673---47
Zwłoki mężczyzny znaleziono w jednej z piwnic w pilskim bloku. Policję powiadomili zarządcy budynku zaalarmowani przez lokatorów, którzy zaczęli uskarżać się na odór. 

Mężczyzna prawdopodobnie mógł mieszkać w piwnicy jednego z bloków przy ul. Tucholskiej w Pile. Dziś lokatorów zaniepokoił odór wydobywający się z piwnicy. Na miejsce wezwano policję. Rzeczywiście znaleziono ludzkie ciało w znacznym stadium rozkładu. 

- Ustalamy tożsamość zmarłego. Na tę chwilę możemy potwierdzić jedynie, że był to mężczyzna - informuje pilska policja. 

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, jedynie korespondencję. Lokatorzy bloku nadal skarżą się na przykry zapach. Nie zmieniło się to po zabraniu zwłok. 
- Pilskie TBS-y nie robią nic w kierunku dezynfekcji tego miejsca. Ludzie wchodząc do budynku dosłownie wymiotują - informuje czytelniczka asta24. 

AKTUALIZACJA 

Pilskie TBS są zarządcą budynków, natomiast za najemców lokali odpowiada MZGM. Zmarły mężczyzna mieszkał w piwnicy udostępnionej mu przez jednego z lokatorów. W związku z tym dezynfekcję budynku wziął na siebie Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pile. 

- Z dezynfekcją obiektu niestety trzeba było poczekać do czasu, aż policja pod nadzorem prokuratury zakończą wszystkie czynności. MZGM w piątek rozpocznie dezynfekcję - tłumaczy Sebastian Krzoska z pilskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group