Zielona energia od ASTA-ENERGY!

16.06.2021   Autor: Artykuł sponsorowany
839---169
Umożliwienie korzystania z darmowej, zielonej energii prosto ze słońca to najważniejszy cel ASTA-ENERGY, spółki należącej do GRUPY ASTA.

Branża fotowoltaiczna rozwija się bardzo dynamicznie. Na rynku funkcjonuje kilka tysięcy firm, które zajmują się montażem instalacji fotowoltaicznych. Niestety doświadczenia klientów są bardzo różne i dlatego szukają oni wiarygodnych firm, które gwarantują bezpieczeństwo wykonania, wysoką jakość oraz wieloletnią gwarancję.

ASTA-ENERGY będąc częścią GRUPY ASTA daje klientom pewność, wiarygodność, a przede wszystkim radość z korzystania z zielonej energii słonecznej - mówi Paweł Kądziela, pełnomocnik Zarządu ASTA-ENERGY.

Jakość instalacji jest priorytetem, dlatego spółka korzystać będzie ze sprawdzonych modułów fotowoltaicznych z grupy Tier1 rankingu Bloomberg NEF. Spółka będzie przez 24h na dobę monitorowała pracę instalacji klienckich, dzięki czemu w przypadku wystąpienia zakłóceń w pracy, klient niezwłocznie otrzyma wsparcie.
Dla klientów ASTA-NET szykowane są specjalne promocje, dzięki którym będą mogli zaoszczędzić nie tylko na rachunkach za prąd, ale także za internet i telewizję.

ASTA-ENERGY będzie aktywnie współpracowała nie tylko z klientami indywidualnymi, ale także z biznesem, samorządami, rolnikami, a także spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi.

- Naszym długookresowym celem jest również sprzedaż energii elektrycznej, dzięki czemu nasza oferta będzie kompleksowa – dodaje Paweł Kądziela.

Zielona energia to nie tylko pewne oszczędności, ale też dbałość o środowisko, która w dzisiejszych czasach jest ważniejsza niż kiedykolwiek.

fot. poglądowa Pixabay

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group