Asta Video Fest

Wyzywały i opluwały przechodniów oraz kładły się na jezdni

30.04.2021   Autor: Redakcja
621---67
Kładły się na jezdni, obrzucały pilan obelgami oraz pluły na ludzi. Policja zatrzymała siedem nieletnich dziewczyn. Odpowiedzą za demoralizujące zachowanie. 

- W ostatnim czasie w przestrzeni medialnej opublikowany został film, na którym widać jak nieletnie dziewczyny urządziły sobie zabawę kładąc się na jezdni jednej z najbardziej ruchliwych ulic Piły. Sytuacja, która została opublikowana w sieci nie była jednak jedynym wybrykiem, którego dopuściły się nieletnie - mówi sierż. Wojciech Zeszot z pilskiej policji. 

Funkcjonariusze ustalili personalia dziewczyn, które stwarzały zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego. Dziewczynki mają od 11 do 13 lat. 
- Nieletnie m.in., używały słów wulgarnych i obraźliwych w stosunku do przypadkowych osób, pluły na przechodniów, spożywały alkohol, a także wchodziły bez pukania do przypadkowych domów i pod pretekstem skorzystania z toalety zamierzały dokonać kradzieży - dodaje policjant. 

Nieletnie sprawiały szereg problemów wychowawczych w szkołach. Wobec jednej z nich prowadzone jest odrębne postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej pracownika oświaty. Cała siódemka za swoje zachowanie odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich. 

fot. fragment filmu/źródło internet 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group