Joanna Czernaś ze szpitala w Złotowie nominowana do Aniołów Medycyny

19.03.2021   Autor: Redakcja
516---342
Kierowniczka Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego, Oddziału Medycyny Paliatywnej i Poradni Geriatrycznej w Szpitalu Powiatowym w Złotowie, lek. Joanna Czernaś, jest jedną ze stu nominowanych osób w całej Polsce. O jej zgłoszeniu zdecydowali pacjenci.

Plebiscyt organizowany przez Fundację Anioły Farmacji i Anioły Medycyny opiera się o procedurę, w której kandydatów zgłaszają sami pacjenci. Nominacja jest więc formą docenienia lekarza i podziękowania mu za jego pracę.

- Lubię pracować z ludźmi, zwłaszcza, kiedy widzę pozytywną informację zwrotną. To dodatek do mojej pracy, niematerialne wynagrodzenie, ale też naturalna część wizyty. Odczuwam to i jest mi bardzo miło. Może jest to górnolotne, ale czuję że pasujemy do siebie z moimi pacjentami. Nadajemy na tych samych falach - mówi lek. Joanna Czernaś, geriatra ze Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie.
Każdego roku w ścisłej setce nominowanych znajdują się osoby, które otrzymały najwięcej zgłoszeń. Następnie spośród tego grona, na podstawie pisemnych opinii pacjentów, laureata wybiera Kapituła plebiscytu. 

opr. Szpital Powiatowy w Złotowie 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group