Asta Video Fest

WOŚP: prezydent Piły wystawił na aukcję wyprawę... na Marsa

26.01.2021   Autor: Redakcja
1487---130
Zwiedzanie kosmicznej stacji badawczej, lot szybowcem lub samolotem, nurkowanie, zwiedzanie Piły z pokładu łodzi motorowej – takie atrakcje w aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wystawił prezydent Piły Piotr Głowski.

Do tej pory licytacje prezydenta Piły organizowane wspólnie z darczyńcami przyniosły WOŚP blisko 50 tysięcy złotych.

- W poprzednich latach warzyłem piwo, zalewałem betonem stropy, montowałem reklamy oraz spawałem, skrawałem i ciąłem blachę gilotyną. Następnie szkoliliśmy żeglarzy, a w ostatnim roku wspólnie gotowaliśmy potrawy. Tym razem chciałbym podnieść zwycięzcom licytacji ciśnienie krwi i poziom adrenaliny. Przed nami bowiem wyprawa dla czterech osób na Marsa, a do tego w pakiecie zwiedzanie Piły z powietrza, wody i lądu - mówi prezydent Piły Piotr Głowski. 

Licytacja na stronie Allegro już się rozpoczęła i potrwa do 5 lutego, a zajdziecie ją TU. 

W programie licytacji „Wyprawy na Marsa i Piły z powietrza, wody i lądu od prezydenta Piotra Głowskiego” między innymi:

- Podwodne łąki i spotkanie z dinozaurami, spotkanie z instruktorami Bazy Nurkowej Stowarzyszenia HSA Krok po Kroku. 

- Wyprawa na Marsa w jedynej w Polsce analogowej bazie kosmicznej - Habitat Lunares. Placówka do symulacji załogowych misji na Księżyc i Marsa specjalizuje się w badaniach zachowań ludzkich podczas lotów kosmicznych w oraz testowaniu nowoczesnych technologii.

- Piła widziana okiem orła, czyli wizyta w Aeroklubie Ziemi Pilskiej i lot szybowcem pod opieką członków aeroklubu.
- Spotkanie z następcami Czterech Pancernych, czyli zwiedzanie Pilskiego Muzeum Wojskowego połączone z przejazdem transporterem opancerzonym.

- Wsparcie w pracy ratowników wodnych podczas rejsu po Gwdzie, na pokładzie łodzi motorowej.

- Zakończenie realizacji przedmiotu aukcji odbędzie się na pokładzie tramwaju wodnego Gordalina. Spotkanie przy kawie z prezydentem Piotrem Głowskim będzie okazją do podsumowania dnia.

Przedmiot aukcji zostanie zrealizowany po ustaleniu terminów ze zwycięzcą licytacji, w oparciu o możliwości partnerów aukcji, którymi są: Habitat Lunares, Stowarzyszenie „Krok po Kroku” HSA, Pilskie Muzeum Wojskowe, Aeroklub Ziemi Pilskiej oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Pile.  

Atrakcyjne licytacje dla WOŚP. Jest ich coraz więcej

Prezydent Miasta Piły po raz 10 włącza się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dotychczas prezydent Piły sześć razy oddawał na licytację jeden dzień swojej pracy. W tym czasie aukcje wygrały firmy: Browar Czarnków, Pellas X, ABC Apartamenty, TV ASTA, Studio K2 i Netia S.A. Przez dwa lata prezydent wystawiał do licytacji morski rejs po Bałtyku, a w ubiegłym roku licytowano „Gotowanie z Bosackimi i Głowskimi w Dolinie Aniołów”. Te wszystkie aukcje jak dotąd przyniosły niemal 50 tys. złotych dla WOŚP. 

opr. Biuro Prezydenta Piły 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group