Asta Video Fest

50 krzaków konopii indyjskich w mieszkaniu

25.01.2021   Autor: Redakcja
678---57
50 krzaków marihuany uprawiał w mieszkaniu 38–letni mieszkaniec Złotowa. Policjanci ze Złotowa zlikwidowali tę domową plantację konopi indyjskich i zatrzymali mężczyznę. Kryminalni oprócz roślin w różnym stadium wzrostu zabezpieczyli również specjalistyczny sprzęt służący do uprawy. 

Policjanci ustalili, że prawdopodobnie 38-letni mieszkaniec Złotowa zajmuje się uprawą konopii. 21 stycznia funkcjonariusze przystąpili do sprawdzania uzyskanych informacji i obserwowali okolice posesji. Po kilkudziesięciu minutach na teren posesji wszedł mężczyzna, który odpowiadał rysopisowi, jakim dysponowali kryminalni.

- Policjanci weszli do lokalu. Jak się okazało, w jednym z pokoi, 38-latek prowadził plantację wyposażoną w specjalistyczny sprzęt oświetleniowy i grzewczy. Uprawa zajmowała prawie cała powierzchnię jednego z pomieszczeń. Funkcjonariusze zabezpieczyli 50 krzaków marihuany oraz specjalistyczny sprzęt służący do jej uprawy m.in. przetwornice prądu i lampy sodowe - relacjonuje podkom. Maciej Forecki, rzecznik prasowy złotowskiej policji. 

38-latek został zatrzymany. Będzie odpowiadał za uprawę konopii indyjskich za co grozi mu do 3 lat więzienia. 

fot. i video - KPP Złotów 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group