Asta Video Fest

Trzcianeccy policjanci uratowali 59-latkę

06.01.2021   Autor: Redakcja
664---93
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzciance uratowali życie 59-letniej kobiecie. Desperatka chciała wyskoczyć z drugiego piętra. 

Dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o możliwej próbie samobójczej na jednym z trzcianeckich osiedli. Na miejsce zostali wysłani policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego. 

- Policjanci natychmiast pojechali na miejsce, gdzie w oknie na drugim piętrze siedziała kobieta z nogami zwisającymi na zewnątrz. Ciągle krzyczała, że skoczy ponieważ nie chce już żyć - mówi Karolina Górzna-Kustra, rzecznik prasowy KPP w Czarnkowie.

Policjantka zaczęła rozmawiać z kobietą i odwodzić ją od popełnienia samobójstwa. W tym samym czasie policjant udał się pod wskazany adres.
- 59-latka krzycząc, że się zabije nawet się nie zorientowała, kiedy funkcjonariusz wszedł do mieszkania, chwycił ją i wciągnął do środka - dodaje Karolina Górzna-Kustra, rzecznik prasowy KPP w Czarnkowie.

Na miejsce wezwany został także Zespół Ratownictwa Medycznego, który zabrał kobietę do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Ostatecznie kobieta trafił do policyjnej celi, gdzie po wytrzeźwieniu zostanie przewieziona do specjalistycznej placówki medycznej.

fot. KPP Czarnków

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group