Matka z synem kradli wiertarko-wkrętarki

20.11.2020   Autor: Redakcja
443---244
Policjanci z Piły złapali na gorącym uczynku rodzinny duet, który od jakiegoś czasu kradł elektronarzędzia z jednego ze sklepów budowlanych w Pile. Matka wraz z synem okradli market na ponad 3,5 tysiąca zł.

Przez ostatnie dwa miesiące ze sklepu znikały elektronarzędzia, głównie wiertarko-wkrętarki. Market zgłosił sprawę na policję, która wytypowała dwójkę podejrzanych o kradzież. 

- Funkcjonariusze przygotowali zasadzkę i zatrzymali 46-letnią kobietę oraz jej 23-letniego syna. Zazwyczaj jedno z nich wychodziło na zewnętrzną część sklepu z wybranym łupem. Następnie był on przerzucany lub podawany przez płot, drugiej osobie czekającej przed marketem. Tym razem jednak na złodziei czekali kryminalni - relacjonuje mł. asp. Jędrzej Panglisz z pilskiej policji
Łączna wartości strat to ponad 3,5 tys. złotych. Złodzieje swoje zachowanie usprawiedliwiają trudną sytuacją materialną. Decyzją Prokuratury Rejonowej w Pile oboje zostali objęci dozorem policyjnym. Teraz za popełnione przestępstwa grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.
   
info: KPP Piła/ mł. asp. Jędrzej Panglisz

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group