Spłonął dom. Strażacy znaleźli ciało

18.11.2020   Autor: Artur Maras
596---139
Niemal doszczętnie spłonął dom jednorodzinny w Nowej Wsi Wyszyńskiej w gminie Budzyń. W pożarze prawdopodobnie zginął właściciel posesji. Do tragedii doszło w środę nad ranem. 

- Dziś po godz. 4.00 dyżurny PSP w Chodzieży odebrał zgłoszenie o pożarze w domu w Nowej Wsi Wyszyńskiej. Spłonął doszczętnie dach i część parteru. Mundurowi szukają ciała 50-kilkuletniego mężczyzny, który mieszkał w budynku - informował rano mł. kpt. Artur Binkowski, rzecznik prasowy chodzieskich strażaków. 

Mężczyzna mieszkał sam w domu, który spłonął niemal doszczętnie. Po godz. 10.00 strażacy odnaleźli ciało. Było w pomieszczeniu, w którym znajdował się piec kaflowy.  
- To ciało mężczyzny, najprawdopodobniej właściciela domu. Zwłoki częściowo były zwęglone, więc to już prokuratura będzie ustalać tożsamość mężczyzny - dodaje strażak. 

W akcji brało udział 7 zastępów straży pożarnej: 4 JRG Chodzież, OSP Wyszyny, Stróżewo i Budzyń. Prawdopodobną przyczyną pożaru była nieszczelność pieca kaflowego, lub jego złe użytkowanie. 

fot. OSP Budzyń 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group