Zbiórka na ciepłe posiłki dla pilskich pracowników służby zdrowia

09.11.2020   Autor: Redakcja
---365
W sieci pojawiło się ogłoszenie o możliwości przekazania środków pieniężnych na ciepłe posiłki dla pracowników służby zdrowia w pilskim szpitalu. 
 

-W związku z szerzącą się epidemią korona wirusa jako mała gastronomia po raz kolejny chcemy wspomóc walkę z przeciwnikiem najlepiej jak umiemy - piszą organizatorzy. Obecnie służba zdrowia stoi przed jeszcze większym wyzwaniem. Sytuacja pilskich medyków robi się coraz bardziej krytyczna. Brakuje nie tylko sił, ale i rąk do pracy.


-Na pierwszej linii ognia walki z groźnym przeciwnikiem są ratownicy medyczni, pielęgniarki, lekarze, salowe i inni pracownicy placówek medycznych. Ryzykują nie tylko swoim zdrowiem, ale także zdrowiem swoich najbliższych. Ta grupa najbardziej potrzebuje naszej pomocy i wsparcia. Ich praca wymaga dużo siły, energii, zdrowia i dobrego odżywiania - dodają. 

W związku z tym na portalu zrzutka.pl zorganizowali zbiórkę. Każda wpłacona złotówka zostanie zamieniona na ciepły posiłek dla pilskich medyków, tych pracujących na swoich stanowiskach, ale również tych których wirus zamknął w domach. Celem jest przekazanie 200 sztuk gorących, świeżych, pożywnych i przygotowanych własnoręcznie zapiekanek oraz innych posiłków pilskiej służbie zdrowia. 

Obecna sytuacja to również trudny czas dla gastronomii. Jak wynika z wprowadzonych obostrzeń lokale gastronomiczne zamknięte są do odwołania. Jedyną szansą na przetrwanie jest sprzedawanie posiłków na wynos. -Naszym celem jest przetrwać, a jednocześnie pomóc przetrwać innym. Jeśli tylko pozwolą nam na to zebrane środki, jesteśmy w stanie połączyć siły i działać wspólnie z innymi punktami gastronomicznymi w okolicy - piszą organizatorzy zbiórki. 


fot. organizatorzy zbiórki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group