Asta Video Fest

Będzie weryfikacja wniosków z "Wielkopolskiej Tarczy Antykryzysowej"

16.10.2020   Autor: Redakcja
---240
Marszałek Marek Woźniak spotkał się dziś z uczestnikami protestu, którzy obawiają się anulowania naboru wniosków w projekcie „Wielkopolska Tarcza Antykryzysowa”.
 
Marszałek poinformował przedsiębiorców o dalszych krokach, związanych z wyjaśnieniem wątpliwości w kwestii procedury naboru wniosków w postępowaniu na uzyskanie grantów Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (WARP). Wszystko wskazuje na to, że skutecznym sposobem wyjaśnienia, w jaki sposób poszczególne wnioski znalazły się na liście zwycięzców, jest skompletowanie informacji na temat IP wnioskodawców i przypisanie ich do złożonych wniosków. W tym celu konieczne jest przekazanie tych danych do WARP. Skompletowanie informacji o tym, który wniosek i o której godzinie znalazł się na liście oraz przez kogo był wysłany, pozwoli na zidentyfikowanie wniosków złożonych przez tzw. boty i określenie, jak duży jest udział tej grupy wniosków w ramach całej listy. Po zakończeniu tego postępowania wyjaśniającego zapadnie decyzja w sprawie uznania lub nieuznania tego postępowania.
O SPRAWIE PISALIŚMY TU 

Niezależnie od tych działań, 12 października tego roku marszałek wystąpił do komendanta wojewódzkiego policji w Poznaniu z prośbą o możliwość wymiany informacji dotyczących konkursu pomiędzy audytorami Poznańskiego Centrum Superkomputerowo–Sieciowego, a funkcjonariuszami zespołu ds. cyberprzestępczości. 
 
 opr. Anna Parzyńska-Paschke z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group