Zegar nie działa. Czy będzie nowy?

16.08.2020   Autor: Artur Maras
641---35
Zegar Philipsa w Pile do wymiany. Jeden z symboli miasta nie oparł się zębowi czasu i przestał działać. Próby jego naprawy nie powiodły się.
 
Powiedzieć w Pile „spotkajmy się pod zegarem” to jak powiedzieć Piła grodem Staszica. W ciągu kilkudziesięciu lat niebieska – elektroniczna tablica z białym logiem Philipsa i stała się charakterystycznym elementem miasta.Lubię sobie zobaczyć, która jest godzina mimo że noszę zegarek czy mam komórkę no i temperatura jest podana więc lubię spojrzeć jaka jest temperatura. Jest symbolem ale nie działa, powinien działać jeśli jest symbolem Piły - mówią mieszkańcy miasta. 
To nie tak, że zegarów czas się nie ima i jego wymiana była właśnie  kwestią czasu. W ostatnich latach zegar był kilkukrotnie naprawiany. Elektroniczny mechanizm zepsuł się jednak na dobre i najwyższy czas go wymienić.
 
- Zegar Philipsa przy Placu Zwycięstwa w Pile zepsuł się. Próby naprawy niestety się nie powiodły. Najprawdopodobniej trzeba będzie zainstalować nowy. Firma Signify w Pile aktywnie zajmuje się tematem organizacji  nowego zegara. Nie jest jeszcze znana data jego instalacji - zaznacza Dorota Sławińska, rzecznik prasowy Signify CEE.
 
Firma idzie z duchem czasu i elektroniczna tablica będzie bardziej nowoczesna. Nowy zegar pojawi się w starym miejscu za kilka tygodni. Po to, aby pilanie znów od czasu do czasu mogli na niego zerkać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group