Sama pomagała chorym, teraz ona potrzebuje naszej pomocy

17.07.2020   Autor: Redakcja
986---32
Beata Piesińska-Śliwińska ze Skórki pod Piłą walczy z rakiem złośliwym. Sama pomagała chorym i niepełnosprawnym, teraz ona potrzebuje naszej pomocy. 

48-latka rok temu zachorowała na złośliwy nowotwór jelita grubego. Niestety rak zaczął obejmować także płuca. Lekarze uznali, że operacja stwarza za duże zagrożenie dla jej życia. Pozostało leczenie. 

- Beata aktualnie jest pod opieką Bydgoskiego Centrum Onkologii w którym przechodzi agresywną immunochemioterapię co 10 dni - czytamy na portalu zrzutka.pl. 

Do tego dochodzą koszty wykupienia dodatkowych leków, a to ok.3 tysięcy miesięcznie. Dla jej rodziny to bardzo duży wydatek. 

- Walczę jak lwica, aby mój syn wychowywał się w pełnej rodzinie i żeby w przyszłości miał szansę oddać dobro, które teraz otrzymuję od innych - napisała na swoim Facebooku pani Beata. 
Ona sama przez ostatnie 15 lat pomagała niepełnosprawnym. Pracowała w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Ujściu, później była współzałożycielką podobnych warsztatów w Krajence, a przez ostatnich 10 lat pracowała w Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie, gdzie zaangażowana była też w stowarzyszenie na rzecz niepełnosprawnych. 

Jej rodzina i przyjaciele organizują zbiórki pieniędzy na jej leczenie. Można je wpłacać za pośrednictwem portalu zrzutka.pl. Także na Facebooku Licytacje dla Beaty trwają licytacje na jej rzecz. Beata Piesińska-Śliwińska jest też podopieczną Fundacji Złotowianka. A już w sobotę, 18 lipca koncert charytatywny na Płotkach w Pile. Na scenie pojawi się zespół BANAU z Bydgoszczy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group