Kino samochodowe na pilskim lotnisku już w ten weekend

17.06.2020   Autor: Redakcja
883---83
Kino samochodowe na pilskim lotnisku już w ten weekend. Zmotoryzowani kinomani będą mogli obejrzeć w piątek Green Book, a w sobotę na telebimach wyświetlany będzie Sokół z masłem orzechowym. 

Green Book to komediodramat, który zdobył 5 Oskarów i 3 Złote Globy. Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu, z nadzieją na zgarnięcie konkretnej sumki, zatrudnia się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli. Ich wspólna, pełna przygód podróż stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

Sokół z masłem orzechowym to film przygodowy. Zak jest wyjątkowym chłopakiem i zrobi wszystko, by spełnić swoje niezwykłe marzenie – chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Ma już nawet specjalną ksywkę: Sokół z masłem orzechowym! Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który wbrew wszystkiemu i wszystkim decyduje się mu pomóc. Zak i Tyler wyruszają w pełną przygód podróż, która stanie się początkiem prawdziwej przyjaźni.Green Book w piątek o godz. 20.00, a Sokół z masłem orzechowym w sobotę także o 20.00. Bilet na seans kosztuje 35 zł od samochodu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group