Tragedia w Drawsku. Syn zabił matkę.

26.05.2020   Autor: Redakcja
504---141
Tragedia w Drawsku (powiat czarnkowsko - trzcianecki). 50-latek podejrzany o zabójstwo swojej 85-letniej matki podczas awantury domowej.

Jak informuje czarnkowska policja w piątek 22 maja około godziny 22:00 dyżurny czarnkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z domów w Drawsku doszło do awantury. Po dotarciu na miejsce w mieszkaniu policjanci znaleźli 85-letnią kobietę. Niestety przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia stwierdziła jej zgon.

Na podstawie wstępnych informacji jakie funkcjonariusze zebrali w tej sprawie, mundurowi podjęli decyzję o zatrzymaniu 50-letniego syna zamordowane. W chwili zabójstwa znajdował się w mieszkaniu. Był nietrzeźwy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
Na miejscu zbrodni pod nadzorem prokuratora przez wiele godzin pracowali policyjni technicy, śledczy oraz lekarz z Zakładu Medycyny Sądowej. Zgromadzony przez nich materiał dowodowy pozwolił na postawienie zatrzymanemu zarzutu zabójstwa. W sobotę Sąd Rejonowy w Trzciance na wniosek śledczych i prokuratora, aresztował 50-latka na trzy miesiące. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

źródło i fot. KPP Czarnków

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group