Klub Piłkarski Piła rozpoczyna grupowe treningi na boisku

22.05.2020   Autor: Mateusz Manthai
963---175
Po wielu tygodniach treningów indywidualnych Klub Piłkarski Piła rozpoczyna grupowe treningi na boisku. Pierwszy trening w piątek o godz. 19.00 na boisku przy Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile. Na treningu może się pojawić Edi Andradina. Zawodnik znany między innymi z ekstraklasowych boisk został dyrektorem do spraw rozwoju w KP Piła.

383 mecze, 113 goli i 65 asyst – to dorobek zawodowy kariery Ediego Andradiny. Były gracz Pogoni Szczecin i Korony Kielce przed laty był jednym z najskuteczniejszych obcokrajowców grających w polskiej lidze. Kilka dni temu Andradina związał się z Klubem Piłkarskim Piła. Został dyrektorem do spraw rozwoju.

- Chcę być blisko. Przede wszystkim chcę dużo rozmawiać z trenerami, z piłkarzami. Pokazać, że piłka nie jest taka trudna - mówi Edi Andradina – dyrektor ds. rozwoju KP Piła

Wychowanek brazylijskiego Santosu prywatnie związany jest z Piłą. Tutaj mieszka wraz z rodziną. Jak mówi, jego celem jest stworzenie klubu z prawdziwego zdarzenia. Nowy dyrektor będzie odpowiedzialny za pion szkolenia, indywidualne treningi i promocję piłkarzy.

- Po tym okresie przerwy staniemy do walki jako mocniejszy klub. Z Edim, i to jest najistotniejsze. Myślę, że wspomoże nas swoją wiedzą, doświadczeniem, jak również marketingowo, bo jest to ważna osobowość w światku piłkarskim - zapewnia Mariusz Januzik, dyrektor sportowy KP Piła. 

Andradina ma już za sobą spotkanie z trenerami i zarządem klubu. Wziął także udział w treningach, podczas których przyglądał się kilku perspektywicznym graczom.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group