"Gwiazdy na wyjeździe" w Pile!

22.04.2020   Autor: Redakcja
335---103
Anna Gornostaj, Olaf Lubaszenko i Kacper Kuszewski w programie telewizyjnym "Gwiazdy na wyjeździe" opowiadali o kulisach swojej pracy podczas teatralnego wyjazdu do Piły na spektakl "Wykrywacz kłamstw". Program można obejrzeć w telewizji Active Family, dostępnej w sieci kablowej ASTA-NET na kanale dekodera 606.

Program "Gwiazdy na wyjeździe" prezentuje pracę znanych i lubianych aktorów Teatru Capitol od kulis, podczas podróży teatralnych. W każdym odcinku można obejrzeć wyjątkową atmosferę, nieprzewidziane wydarzenia, kultowe historie, spotkania z nową publicznością oraz niepowtarzalne towarzystwo. Ponad trzydzieści gwiazd pojawia się na ekranie. Jednym z nich są Anna Gornostaj, Olaf Lubaszenko oraz Kacper Kuszewski. Spotykamy ich podczas wyjazdu do Teatru Miejskiego w Pile na spektakl "Wykrywacz kłamstw". Widzowie teatralni mieli okazję obejrzeć aktorów podczas 20. jubileuszowej edycji festiwalu Teatr Pasja Rodzinna w listopadzie 2019 roku. 
Teraz widzowie telewizyjni mogą poznać pracę aktorów od kulis podczas ich podróży do Piły oraz występu w Teatrze Miejskim. Emisja programu na kanale Active Family w środę 22 kwietnia o godz. 19.00, a także w czwartek o godz. 10.30 i 23.00 oraz w piątek o godz. 9.30. 

Zapowiedź całego cyklu programu "Gwiazdy na wyjeździe"


fot. archiwum

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group