Tylko 15 osób w autobusie jednocześnie. Nowe zasady

24.03.2020   Autor: Redakcja
189---147
W związku z wprowadzeniem przez rząd ograniczeniami w zakresie ilości pasażerów w komunikacji miejskiej, MZK w Pile informuje o nowych zasadach przejazdów autobusami.

W miejskiej komunikacji będzie mogła przebywać w jednym czasie liczba pasażerów równa połowie miejsc siedzących, tak by co drugie miejsce było wolne. Z tego powodu MZK w Pile prosi o wyrozumiałość i stosowanie się do kilku zasad. W autobusie może przebywać jednocześnie maksymalnie 15 osób, pierwszeństwo mają osoby dojeżdżające do pracy, jeśli w autobusie jest już maksymalna liczba osób MZK sugeruje poczekać na następny kurs oraz prosi pasażerów o wcześniejsze zaplanowanie dojazdu do i z pracy uwzględniając również mniej obciążone linie. 
MZK informuje również o dołożeniu wszelkich starań, aby w miarę możliwości wspomagać newralgiczne kursy do pracy dodatkowymi autobusami. 
 

Kilka dni temu Miejski Zakład Komunikacji wyłączył z użytkowania pierwsze drzwi autobusu przy kabinie kierowcy oraz pierwszy rząd siedzeń za kabiną kierowcy. Pasażerowie do wsiadania i wysiadania mają do dyspozycji środkowe i tylne drzwi.
 

fot. archiwum

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group