Zmiany w ramówce TV ASTA z powodu zagrożenia epidemicznego

17.03.2020   Autor: Magdalena Lach
643---246
Zagrożenie epidemiczne, z jakim mamy do czynienia w kraju, odbija się na ramówkach stacji telewizyjnych. Również widzowie TV ASTA będą musieli przyzwyczaić się do zmian.

- W związku z zagrożeniem epidemicznym oraz w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników, a także osób, z którymi mamy kontakt na co dzień wprowadziliśmy pracę rotacyjną naszych zespołów dziennikarskich, operatorskich i montażowych, a także działu produkcji telewizyjnej i filmowej. W związku z tym musimy ograniczyć naszą ramówkę - mówi Paweł Różycki, dyrektor programowy TV ASTA.

Ostatnim wyemitowanym kurierem regionalnym był poniedziałkowy kurier czarnkowsko-trzcianecki. Z anteny nie znikają Informacje, które w dalszym ciągu będą nadawane na żywo 3 razy w tygodniu. Czas trwania tego programu skrócimy do 23 minut. Program Otwarta Antena będzie uzależniony od możliwości łączenia się z gośćmi online.
W tym miesiącu nie będzie premier Porcji Stylu oraz Reporterów. Ramówka telewizyjna wzbogaci się za to o programy edukujące jak radzić sobie w obecnej sytuacji oraz programy fitness.

Bez zmian funkcjonować będzie portal informacyjny asta24.pl. Ukazują się tam najświeższe wiadomości związane z aktualną sytuacją w naszym regionie. Również w trosce o najszybszy przekaz informacji, najważniejsze komunikaty podajemy na pasku TV.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group