Moc filmowych emocji w kinach Helios!

12.02.2020   Autor: Redakcja
1059---51
„Zenek” – film o królu disco polo, który wyśpiewał całej Polsce takie przeboje jak Życie to są chwile czy Przez Twe oczy zielone, wybrzmi w kinach Helios już w najbliższy piątek. W obrazie Jana Hryniaka z legendą polskiej sceny disco polo zmierzą się Krzysztof Czeczot i Jakub Zając, niezwykle sprawnie wcielając się w tytułową postać.

Scenariusz opowiada pozytywną historię opartą na życiorysie Zenona Martyniuka ubarwioną zdarzeniami, które przytrafiały się w tamtym czasie muzykom disco polo. To dzięki nim film sprawnie nakreśla realia lat 80. i 90. w Polsce. Oś fabuły przypomina obraz paradokumentalny. W „Zenku” pojawiają się współczesne postacie bohaterów, które wspominają i zapowiadają poszczególne wydarzenia.Miłość nie jedno ma imię. Oprócz premiery kręcącej się wokół miłości do muzyki, w nadchodzącym tygodniu przyjrzeć się możemy również miłości damsko-męskiej... „365 dni” to pierwszy polski erotyk oparty na powieści Blanki Lipińskiej, mocna historia niełatwego uczucia, które zrodziło się między szefem sycylijskiej mafii i piękną Laurą Biel, poszukującą w związku czegoś więcej niż rutyna… Paniom wybierającym się na ten film polecamy także zakup biletu na najbliższe seanse z cyklu Kino Kobiet
z wieloma atrakcjami i licznymi konkursami.
Fanów ekranizacji słynnych komiksów zapraszamy natomiast na film „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”, stanowiący ukłon w stronę kultowej serii o tej samej nazwie. Barwne kino akcji z pewnością przypadnie do gustu nie tylko młodzieży, lecz także dorosłym kinomanom. Najmłodszych widzów zarazem rozśmieszy i rozczuli animacja „Gang zwierzaków”, opowiadająca historię paczki czworonogów, które z dnia na dzień tracą dom i muszą poradzić sobie z niebezpieczeństwami wynikającymi z życia na ulicy!

Ponadto w najbliższy piątek nie będzie słodko, ani sztampowo... Będzie natomiast ostro i z przytupem! Helios przygotował bowiem alternatywę dla romantycznych kolacji i bukietów róż, zapraszając swoich widzów w walentynkową noc na Nieromantyczny Maraton Filmowy w dwóch odsłonach.

Z pozostałych projektów specjalnych wyświetlone będą także "Gorący temat" w Kinie Konesera, "Gang zwierzaków" w Kinie Na Temat, "Ikar. Legenda Mietka Kosza" w Kulturze Dostępnej oraz w Filmowych Porankach "Masza i Niedźwiedź, cz.5".

Szczegółowe informacje o repertuarze oraz godzinach seansów, a także możliwość zakupu biletów czeka na stronie www.helios.pl oraz w kinowych kasach sieci Helios w całej Polsce!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group