Wielkie granie dla Filipa!

23.01.2020   Autor: Redakcja
610---296
W niedzielę o godz. 17.00 koszykarze Enea Basket Piła podejmą drużynę Biofarmu Poznań. Będzie to jednak mecz szczególny. Odbędzie się pod hasłem Wielkie Granie dla Filipa! Podczas meczu przeprowadzone zostaną zbiórki i licytacje. Wszystko dla chorego Filipa Kaźmierczaka. 

Do wielkiej akcji pomocy dla Filipa Kaźmierczaka włącza się również Enea Basket Piła. Klub przy okazji meczu z Biofarmem Poznań zorganizował zbiórkę i licytacje. Całość wpływów z biletów na mecz, zbiórki i licytacji trafi do komitetu "Razem dla Filipa".

Cieszę się, że również możemy przyłączyć się do tego pięknego pilskiego "pospolitego ruszenia" dla Filipa. Pragniemy wysłać z hali przy Bydgoskiej pozytywną energię dla naszego małego Bohatera, Rodziców, bliskich i wszystkich osób zaangażowanych w pomoc. Fajnie, że ta fala, która powstała od małego kamyczka wrzuconego do wody kilka tygodni temu płynie dalej i przybiera na wielkości. Dużo zdrówka Filip, trzymamy kciuki i do zobaczenia na kolejnych meczach Basketu!!  - powiedział Przemysław Pochylski, prezes klubu Enea Basket Piła. 
Wśród posiadaczy biletów na mecz zostanie rozlosowany m.in. pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu w Kołobrzegu. Do licytacji trafiła piłka z podpisem Marcina Gortata. Wygrać lub wylicytować będzie można również lot helikopterem na Piłą, Skodę Kodiaq oraz Skodę Citigo na weekend, rękawice bokserskie z autografem Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, wielką pakę karmy dla psów, stylowy plecak czy pakę produktów z rodzimej przetwórni Sady Dolina Noteci. Całość rozkręcać będzie znany prowadzący programy rozrywkowe w HGTV i TVN Dominik Strzelec

fot. Enea Basket Piła/archiwum

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group