Asta Video Fest

Cztery zespoły będą gotować z Bosackimi i Głowskimi. Oczywiście dla WOŚP

23.01.2020   Autor: Artur Maras
645---244
Cztery zespoły wezmą udział we wspólnym gotowaniu z Bosackimi i Głowskimi w Dolinie Aniołów. Prezydent Piły przedstawił zwycięzców aukcji wystawionej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na konto WOŚP wpłynie niemal 7 500 tysiąca zł.

- Pomysł generalnie bardzo mi się spodobał i namawiałam bardzo męża, dzieci, żeby mnie wspierali. Zawszy wspieramy Wielką Orkiestrę i wspierać będziemy. Myślę, że będzie dobra zabawa i tak jak pan prezydent podkreślał: im nas więcej, tym będzie weselej - mówi Agnieszka Przybylska, zwyciężczyni licytacji.

Prezydent wystawił na licytację warsztaty kulinarne prowadzone przez Katarzynę Bosacką, autorkę programów kulinarnych oraz swoją żonę Magdalenę Głowską – właścicielkę Doliny Aniołów.
Aukcję wygrały cztery zespoły, które zaoferowały najwyższą kwotę. Wspólne warsztaty i biesiadowanie z parą prezydencką poprzedzi wizyta u lokalnych dostawców ekologicznej żywności, a całość zakończy staropolski obiad.

To kolejna już licytacja w ramach Finałów WOŚP, którą zaproponował Piotr Głowski. W zeszłym roku prezydent Piły oddał na licytację morski rejs po Bałtyku.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group