Oszuści wyłudzają pieniądze strasząc, że ludzie źle segregują odpady

10.01.2020   Autor: Redakcja
292---30
Uwaga na fałszywych kontrolerów PRGOK. Oszuści wyłudzają pieniądze strasząc, że ludzie źle segregują odpady. Żądają natychmiastowej wpłaty. PRGOK ostrzega: ich pracownicy posiadają legitymacje i nie mogą pobierać żadnych opłat. 

- W ostatnich dniach dotarły do nas informacje, że ktoś podszywa się pod pracowników Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi”. Fałszywi kontrolerzy informują, że mieszkańcy nieruchomości źle segregują odpady i została nałożona na nich kara lub że zalegają z opłatami. Domagają się też natychmiastowej zapłaty.
Informujemy, że pracownicy Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” wyposażeni są w legitymacje służbowe, ponadto nigdy nie przyjmują pieniędzy od mieszkańców, wszystkie wpłaty przyjmowane są na konto. Apelujemy więc o to, żeby zachować czujność i nie przekazywać pieniędzy nikomu, kto podszywa się pod kontrolerów ZM PRGOK.

W przypadku wątpliwości dotyczących tożsamości osób podających się za pracowników ZM PRGOK, prosimy o telefon pod numerem: 67 344 21 00
- czytamy w komunikacie PRGOK.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group