Mamy najsłynniejszego rolnika w Polsce

19.12.2019   Autor: Redakcja
898---61
Jednym z uczestników szóstej edycji show pn. „Rolnik szuka żony” był Seweryn mieszkający w Chwalimiu w gm. Okonek. Perypetie 28-latka na antenie TVP śledziły miliony Polaków. Po zakończonym programie rolnik odnalazł szczęście, a jego wybranką okazała się bliska naszej telewizji Magda.

Seweryn postanowił zgłosić się do programu, by znaleźć miłość. Przez kilka dni w jego domu mieszkały trzy kobiety, a każde ich poczynania śledziła kamera. Rolnikowi najbliższa stała się Marlena, jednak ta relacja okazała się burzliwa i odbiła się szerokim echem w mediach plotkarskich. W odcinku finałowym Seweryn wyznał, że związał się z inną kobietą.

”Ciepła, kochająca, wyrozumiała. Od kilku dni mieszka ze mną. Daje mi dużo pozytywnej energii i wsparcia. Jestem przy niej innym człowiekiem, lepszym”

Jego wybranką jest Magda. Jak przyznaje, poznała Seweryna przez przypadek:
”Znaliśmy się z widzenia. Potem przypadkowo spotkaliśmy się na mieście, poszliśmy na kawę i tak to się zaczęło”

Magdę mogliśmy oglądać na antenie Telewizji ASTA jako prowadzącą program „Rozkład jazdy”, czyli cotygodniowy magazyn zapowiadający najbliższe wydarzenia kulturalne w naszym regionie. Zarówno widzowie, jak i pracownicy miło wspominają Madzię i życzą jej szczęścia w miłości. A parę będziemy mogli zobaczyć w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony", który zostanie wyemitowany 25 grudnia o godz. 20:15 na antenie TVP 1.

fot. party.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group