Kradzionym autem po mieście. Miał 3 promile, ale nie miał prawa jazdy

04.09.2019   Autor: Redakcja
324---130
Pijany 33-latek wracając z imprezy ukradł volkswagena, bo miał  nieodpartą ochotę pojeździć samochodem. Daleko jednak nie zajechał.

Złotowska drogówka zatrzymała na ul. Kolejowej volkswagena, którego kierowca miał widoczne problemy z utrzymaniem pojazdu na swoim pasie ruchu.

- Okazało się, że mieszkaniec Złotowa miał w organizmie ponad trzy promile alkoholu. Nigdy nie posiadał prawa jazdy. Nerwowe zachowanie mężczyzny oraz wymijające odpowiedzi dotyczące samochodu, którym się poruszał wskazywały na to, że to niejedyne przestępstwo, którego mógł dopuścić się 33-latek. Funkcjonariusze zabezpieczyli więc pojazd, którym kierował mieszkaniec Złotowa na policyjnym parkingu - relacjonuje podkom. Maciej Forecki, rzecznik prasowy złotowskiej policji.
Następnego dnia do komendy zgłosiła się właścicielka volkswagena. Poinformowała, że w nocy z parkingu przy ul. Obrońców Warszawy w Złotowie ktoś ukradł jej samochód.

Zatrzymany 33-latek usłyszał zarzuty. Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Wyjaśnił, że ukradł volkswagena, ponieważ miał nieodpartą ochotę pojeździć samochodem.

Za kradzież i kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości bez wymaganych uprawnień grozi do 5 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz kierowania pojazdami.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group